محل تبلیغات شما
به نام حضرت عشق

سلام :)

حقیقتا آدم هرچقدر هم بگه امسال تولدم اگر کسی بهم تبریک نگه من اصلا مشکلی ندارم و احساسی برخورد نمی کنم ، یه دروغ و یه فریب و دلخوشی ساده به خودته . هرچقدرم تحمل کنی و بگی بابا من که روز تولد فلانی رو یادم بود از کلی وقت قبل تر ، چرا اون نه؟؟ بازم به خودت یادآوری میکنی که ببین!! تو قول دادی .

حقیقتا گاهی آدم با بعضی رفتارها به این فکر میفته که : بسه این همه رفاقت کردی و بی مرامی دیدی ، بابا بسه اینقدر محبت خرج دادی برای کسایی که لایق نبودن ، بسه اینقدر مهربون بودی و مهربون نبودن ، میدونی؟؟؟؟ بسه .

کلا آدمی نیستم که اهل تجمل و تظاهر باشم و حتی گاها سادگی رو خیلی بیشتر از کارهای گزاف و گرون که فقط واسه دلخوشی هستن و بیشتر روی روح و روان آدمن دوست دارم . رفیقام میدونن حتی من یه تبریک و بغل ساده رو با کلی عشق میخرم!!! میدونن دلم میخواد با کسایی باشم که به شرط پول توی جیبشون محبت براشون به خرج نمیدم !! 

خلاصه که حقیقتا این همه بافتم و غصه خوردم و توجیه کردم و دلخوش کردم که بگم بی خیال :)

+مریم م بهم یه پیکسل و یه کتاب دخیل عشق» و یه عروسک پارچه ای داد که احساس میکنم عاشقشونم!!! ^-^

یکی از بچه ها برام نون محلیشون رو آورد که قبلا چندبار بهش گفته بودم خیلی دوست دارم ، و من سر صبح اینقدر شاد شدم خدا میدونه!!

++شادی واقعی رو از خدا و آقا صاحب امان گرفتم ، مارا یک گوشه چشم نگاه مهدی زهرا بس است :))))))))))))))

روز تولدم آرزو کردم چیزی رو که تا پارسال حتی به ذهنمم نمی رسید به این مرحله برسم ! ش داره اولش ^–^ بعدش ه داره!! بعدشم .

نامه ی روز تولد سال پیشمو برداشتم و خوندم و اشک ریختم . نه به خاطر اینکه چیزی رو از دست دادم یا الان حالم خوب نیست ، بلکه الان چیزهایی به دست آوردم و دارم که فکر نمیکردم حتی روزی بهشون فکر کنم ، چیزهایی فرای تمام لذت هایی که در این دنیا می گنجه ، چیزهایی ورای آرزو ها و خواسته های زودگذر و کوچیک دنیاییمون . اشک ریختم به خاطر تک تک لحظات زندگیم توی این یک سال و چند سال داشت به دست کسی چیده میشد و‌چیده می شه که هیچ وصفی از ربوبیتش ندارم. و من عاشق این حالمم و عاشق خدایی که به شدت کافیست.

+++نگاه آسمون کردم و گفتم : خدا یعنی سرنوشت و تقدیر منو توی کدوم ستاره گذاشتی؟؟ و یه صدایی با تحکیم و مهر خاصی در عرض چند هزارم ثانیه بهم میگه : توی دستای مهدی و من دیگه از این زندگی و دنیا چی میخوام؟! :)

*خدای من ؛

چه دارد آنکه تورا ندارد ؟

و چه ندارد آنکه تورا دارد ؟!

امسال روز تولدم ”۲۸ بهمن ، حال دنیاییم شاد نبود ولی حال خداییم عجیب عاشقانه و شاد و آبی رنگ بود :) و من مورد دوم رو به همه ی این دنیای فانی ترجیح میدم : ]

#خدایا شکرت

آبی ترین روز زمستانم

هجرانت به یلدا کشیده است آقا ...

تجربه ی جدید امروز :))

، ,رو ,یه ,روز ,بسه ,توی ,و من ,و یه ,آنکه تورا ,اشک ریختم ,روز تولدم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها