محل تبلیغات شما
سلام . پس از مدت های مدید اومدم (طبق معمول،خودمم میدونم به روم نیارید !)

دوم آذر پستی رو توی پیج اینستام قرار دادم که خواستم اینجا هم بزارمش . و شرح آن بدین گونه می باشد ^_^ :

■تجربه ی فوق العاده و جدید این روزها!!

+خب حقیقتا چیز جالبی نیست ولی خواستم پستش کنم تا یادم بمونه اولین قدمم برای فعالیت توی راهی که انتخاب کردم رو کجا (بیست و هشتم آبان ماه) گذاشتم.یه گوشه کناری از مراسم یادواره ی شهدا رو پر کرده بودم ولی ته دلم خیلی وسیع تر از این تابلو شاد بود و به این وضعیت عشق می ورزید.
++توی این راه با خیلیا آشنا شدم، با کسایی که فهمیده بودن واسه چی و برای کی زندگی کنن، کسایی که فهمیدن وقتی خاک جسمشونو در آغوش می گیره ، علنا هیچی ندارن واسه همراه خودشون بردن؛ نه ثروت، نه زیبایی ، نه خانواده ، نه هیچ چیز مادی ای .
+++از تجربه ی جدید دیگه ی این روزا خوندن جلد دوم کتاب "سلام بر ابراهیم" بود.فرای چندین رمان و کتابی که خونده بودم، معرکه بود :) #شهیدابراهیم_هادی#سلام_بر_ابراهیم
●و تک بیتی مورد علاقه ای روزها:
کاش معشوق ز عاشق طلب جان می کرد،
تا که هر بی و سر و پایی نزند لاف ز عشق
++++دوستایی که پیدا کردم (یا در اصل اونا خواستن که من پیداشون کنم) ، این برجسته ترین آدم های هر زمان و مکان ، این شهیدای عزیز ، این مدافعان حرم ، هیچکس مثل خودشون پیدا نمیشه ، هیچکس.!!
+++++فقط ذوقی که بچه ها از دیدن این چهره ها داشتن :))))
#شهیدمحمودرضا_بیضایی
#شهیدجهاد_مغنیه
#شهیدمصطفی_صدرزاده
#شهیدرسول_خلیلی
#شهیدرضابخشی
#شهیدعباس_دانشگر
#شهیدوسام_محسن_شرف_الدین
#شهیدرضاکارگربرزی
#شهیدمحمدرضا_دهقان
#شهیدعباس_آسمیه
#شهیدمیثم_نجفی
#شهیدهادی_ذوالفقاری
#شهیددنی_جرج_جحا
#شهید
و این قافله ی عشاق ادامه دارد . :)
◀دوم آذر 97

+خب حالا اینجا خودم میخوام بنویسم که عاشق اون چند بیتی هستم که خودم نوشتم و یا چاپ کردم ^_^ 
+موضوع بعد اینکه یه سری اطلاعات راجب چند تا از این عزیزا به دست آوردم که در کل بگم ، تحقیق و نگاه کردن به زندگی هر شهیدی خودش یه دنیایی فرای زندگی های مادی و فانی کنونی ما هست!! 
این شهیدایی که گفتم شهید مصطفی صدر زاده و شهید عزیزم محسن حججی (عاسق لحجه ی شیرینشم) و شهید محمدرضا دهقان ( یه جوون بیست و اندی ساله ی دانشجوی ورزشکار با حیا ) و شهید رسول خلیلی و شعید رفیقم محمودرضا بیضایی هست :)
و در کمال عشق و شادی، دیروز تولد شهید محمودرضا بیضایی و امروز هم تولدت شهید رسول خلیلی بود و هست که گویی فورانی از  شادی رو میشه در وجود من هم دید !! 
و به شدت به این نتیجه می رسم که اگر کسی شهید میشه ، خدا اول اسمشو توی لیستش وارد کرده و بعد عشق به خودش و راهش رو در دل بندش گذاشته :)

*سایتی که یک سری اطلاعات خوب به دست آوردم NASRTV اونم قسمت ملازمان حرم هست .حتما ببینید . دیدن اینا ، اون قسمت از زندگیتون هست که هدرش ندادین :)

آبی ترین روز زمستانم

هجرانت به یلدا کشیده است آقا ...

تجربه ی جدید امروز :))

، ,شهید ,ی ,  ,رو ,هست ,، این ,و شهید ,شهید رسول ,به دست ,دست آوردم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الیاس آباد تعاون سرا